| xBlueAngel a întrebat:

Hey! Care metin credeti ca este mai bun si de ce?

9 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu prefer RO.

| Andeuta a răspuns:

Metin2Wars deoarece ratele mari Gm prietenosi Ox de 2 ori pe zi itemele se evolueaza iar magiile sunt diferite fata de celelalte metinebig grin

| Ripqer a răspuns (pentru Andeuta):

Tot asta faci si in Metin2RoSteel...

| Andeuta a răspuns (pentru Ripqer):

Dap asta faci pe multe private, fiecare cu preferintele lui big grin

Răspuns utilizator avertizat
| killllls a răspuns:

Cel mai bun Metin e Ro pentru ca acolo sunt cei mai multi playeri Serverul E de mult si va dura multi ani in continuare fata de unele servere si cam atat.

| VenomV a răspuns:

Matin2Hammer-Are absolut toate armele, si cele din 2013, Te da de la lv 254(maxim 255).

| BogatasuDeKat a răspuns:

Buna! Eu iti zic ca am un metin care il joc de 2 ani si nu ma satur de el.Se numeste metin2steel are vreo 10 evolutii, toti au modate eu de exemplu am level 236 si modate full, 2kkk. Fate pe albastru ca-ti dau iteme modate.Bafta