| Braiț_Rebeca_1994 a întrebat:

Hey,de unde pot descarca minecraft full version free?laughing)))

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Trebuie sa stii ca este orice metoda de procurare a unui joc pe care dezvoltatorul a pus un pret in mod gratuit este ilegala ( totusi 4 ani nu e asa mult, nu? ).

In cazul in care vrei sa iei jocul gratis pentru o perioada de test sau pentru un review, poti folosi Launcherul de la Team-Extreme. Cauta pe 1337x sau pe T P B.

Daca iti place jocul, iti sugerez sa il cumperi.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu exista, dar informeaza-te pe minecraft.net dacă sunt reduceri în cazul în care ai buget foarte limitat. În cazul în care părinții tai nu sunt de acord cu plătit din banca/PayPal sau paysafe, comanda-ti-l de pe eMag și plătești domnului care livrează cash în mana.