| larisaaaandre a întrebat:

Hey... Există hack pentru Triviador? Dacă da, îmi puteți da vă rog un exemplu de site care să funcționeze pe versiunea actuală?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Triviador este acel site trivia? de cultura generala etc nu stiam ca mai exista, cel putin ca site nu exista poate ca aplicatie acum!

sa trisezi la trivia este ca si cum ai trisa la poker la cazino happy

nu cred ca exista un site cu hack pentru asta, dar cine stie, oricum cand te descopera primesti banare!