| JustinFanEu a întrebat:

HEY!
Imi spuneti si mie va roog o chestie? deci...
am vrut sa instalez un joc in calculator si l-am luat de pe un site nu tocmai bun cred. ma rog. si cand l-am descarcat s-a descarcat cu o chestie ciudata numita Br*others*ft si e ciudata. mi-a aparut ca un fel de bara de unelte sus cand intru pe pagina de Google chestia asta cu brothersoft si multe aplicatii ca you tube sau facebook sau restul.
Acum vine intrebarea:
Cum pot dezinstala aceasta porcarie deoarece nu imi mai da nici google normal ci unul care nu e bun de nimic! Si nu stiu cum sa dezinstalez! raspunsul care merge primeste fuuuuuuuuuunda! happy

2 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Intra la control panel, apoi in Add or remove programs cautal si dezinstaleazal merge?

| JustinFanEu explică:

Da merge!