| ஐKatsu a întrebat:

Hey! Jucatori IMVU! Stie cineva de ce nu mai exista metoda Refer a friends? ( Si alta metoda?thinking in afara de meetme, photostream, review products ..etc Exista? )

Ma gandeam sa cumpar hack sau VIP( dar da prea putine credite VIPUL sad ) big grin iar Hack-ul nu sunt sigur daca o sa imi dea voie sa il instalez! [ daca ati instalat si ati platit, spuneti'mi va rog mai multe informati despre acest hack! si cat ati platit, daca este bun thinking etc. )

Acesta este hack-ul care vreau sa il instalez ( observati cand dati DOWNLOAD va apare un patrat cu niste obtiuni pe care le descarci pe telefon si trebuie sa dai bani realli happy in astea nu am incredere. daca nu ma lasa sa il instalez?-.- ce pot face? HELP! )

MULTUMESC! FundaVOT!

1 răspuns:
| SiLaS a răspuns:

Au scos acea metoda!