| NoNameBoyz a întrebat:

Hey,ma intrebam daca exista o aplicatie de modificare a vocii dupa o inregistrare,adica pui o inregistrare cu o voce, si iti schimba vocea ca aceea.Cum ar fi pun o inregistrare cu...Sa zicem.Vocea lui PewDiePie,si cand vorbesc de exemplu pe Skype/CS:GO etc. vocea sa sune ca a lui. Sper ca ati inteles la ce ma refer, deci exista ceva asemanator?

1 răspuns:
| sociallife a răspuns:

Hey, nu stiu daca este asa ceva dar probabil cred ca da dar nu avem noi acces la ele, in primul rand te-as sfatui sa cauti pe google de pe google play nu-s eficiente sper ca te-am ajutat bye bye