| DoctorAnonimus a întrebat:

Hey! Mai de mult am downloadat browser-ul Google Chrome.Nu mi-a mers un joc online pe el si am downloadat Mozilla Firefox.Nu am mai sters Chrome.De la un timp cand le trimiteam prietenilor mei muzica, le arata ceva legat de savetube, nu youtube si spunea ceva despre Youtube Tab pentru Google Chrome.Am dezinstalat Google Chrome si am aceeasi problema, doar ca spune ca este o eroare.Va rog ajutati-ma. Dau funda! :* :3

1 răspuns:
| Dreaa a răspuns:

MOzila nu-i bun incearca sa downloadezi Opera si imi zici dupa daca iti merge.