| TropicalSun a întrebat:

Heyhappy

Pe Metin2 ro cum de fac unii de lv 30-35-40 sa aiba armura si arma +9?( or avea si bijuteriile...de unde sa stiu eu)
Adica sincer la preturile care sunt pe server+ sansa mica de reusita la fierar si modalitatile reduse sa faci bani multi...
Repet inca o data, SANSA MICA LA FIERAR!
Si astia au niste iteme f bune+ ca unii au cu pv si fara cioburi.
Eu nu cred ca e cineva care sa investeasca bani pentru adaugare bonusuri sau matura aia de cioburi.Trebuie sa fie o smecherie la mijlocstraight face

Eu sunt shamana de 44 leac si de abia am si eu un vesmant de 34 +8 si un antic +7 ciobit straight face ...am fost si sparta deci creca e binisor pentru inceput.Am avut o zi buna in DTlaughing. Noroc cu leacu m7 si aruncare m4 ca alfel pierdeam majoritatea duelurilor.

Dar astia cu all+9 la lv mic tot ma pun pe josstraight face serios cum fac sa aiba itemele astea? dau fundita...

Răspuns Câştigător
| shhhs a răspuns:

Simplu, fac bani si sunt activi zilnic+ ca unii mai si baga bani in joc.
Uite aici 10 metode de facut bani pe Metin:
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html

9 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pai astia mici nu au cum sa aiba iteme +9 asa de usor decat daca au caractere mult mai mari care le pun iteme bune ca sa le caute medalii sau alte iteme care pica mai repede la nivelul lor. Unii baga bani in metin si cumpara monede dragon altii sunt extrem de dependenti si stau toata ziua pe metin si fac bani dar tu ai putea face bani si s-ati cumperi iteme bune daca iti faci al 2-lea cont deci pornesti 2 metinuri si de pe cel mare transferi itemele celui mic si iti faci shop, si in timp ce te joci faci bani dar daca nai pc bun sa ti se miste repede poti sa il bagi pe ch 2, 3 sau 4, incearca sa stai mai mult pe metin si sa cauti mai multe iteme si sa spargi mai multe metinuri de nivelul tau si poate pescuiesti da nu poti face asta si dupa ce strangi bani poti sa iti iei din ce in ce iteme mai bune si asa iti evoluezi caracterul cel mare si cu cel mic il poti creste si la randul lui gasesti alte iteme care le i-a si le vinde pe preturi minime nu chiar foarte mari pentru ca nu le cumpara playerii ai grija de caracterul tau si fii tare! e mult de munca dar meritawinking

| shhhs a răspuns:

Am schimbat linkul, uite aici ghidul:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
De asemenea un ghid saman vindecare poti gasi aici:
http://orademetin.blogspot.ro/2012/11/ghid-saman-vindecarehealler.html

| AndreKissYOU a răspuns:

Stiu cum e, soro! Si mie imi fac nervi astia laughing

| Secerica a răspuns:

Cel mai usor mod de a face bani pe metin2 ro DoAR TREBUIE SA SELECTEZI SERVERUL PE CARE JOCI. Recomand cu incredere http://monede-gratis-metin2ro.yolasite.com/? formI11PostFailed=true

| milandru a răspuns:

Lotteria metin2 http://surpryiza.yolasite.com/

| emanuelandrei a răspuns:

Varul meu are un sura cu FMS+9 si la fel si armura si e lv 35. El joaca mult metin si uite ca a reusit.Are si si alte iteme bune, uneori vine aici sa jucam impreuna ca eu sunt 29, dar nu stiu cum are iteme asa bune, o sa-l intreb si va spun.

| Boss_Stefan_1998 a răspuns:

Bai baietii...
Eu am universal moduri de rup lvl 78 pose +8, otel+9, solara+9 cu pietre +6, lanturi, bijuterii de astea le am toate +9 si +8, papucii is +9 max pv 15000...
Cal armat...
Am donat vreo 70 euro...

| aditza10 a răspuns (pentru Boss_Stefan_1998):

Ma da tu vorbesti aici de metin2 ro sau de privat ca pe metin2 ro nu exista pietre+6laughing)