| MarianaTirzuman a întrebat:

Hey. Pe site-ul looket ( http://looklet.biz/demo/ ) cand dau sa joc nu merge. Nu este din cauza internetului deoarece merge super bine. Care o fi problema?

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

M-am jucat si eu un pic. Merge foarte bine prin "drag and drop"

| MarianaTirzuman explică (pentru horia2012):

Si cum dau sa mearga?

| horia2012 a răspuns (pentru MarianaTirzuman):

Te duci in stanaga pe articolul pe care vrei sa-l aplici, tii apasat butonul stanga al mouse-ului si tragi pe foto. Pe foto eliberezei butonul. Daca nu se vede, inseamna ca este dedesubt si procedezi la fe. Te duci pe foto alegi ce vrei sa indepartezi, tii apasat p eacel articol si tragi undeva in dreapta.
E suficient sa faci o data si prinzi miscarea.

| MarianaTirzuman explică (pentru horia2012):

Ma refream, pe ce site sa ma duc si duoa imi spui chestiile astea laughing daca ai inteles ce am vr. sa zic ca la mine nu merge looklet

| horia2012 a răspuns (pentru MarianaTirzuman):

La asta te referi. Fi mai iertatoare cu mine. Mie mi-a fugit gandul la tehnica.
http://looklet.biz/

| MarianaTirzuman explică (pentru horia2012):

Imi merge acum. multumesckiss

| horia2012 a răspuns (pentru MarianaTirzuman):

Cu placere.

| Andreea_Cristina_1990 a răspuns (pentru horia2012):

La mine tot nu merge.

| Andreea_Cristina_1990 a răspuns (pentru horia2012):

La mine nu merge.

| horia2012 a răspuns (pentru Andreea_Cristina_1990):

Site-ul a fost inchis de catre cel care l-a facut. Nu mai exista, dar sunt doua similare destul de bune. Primul care e in poloneza ai si traducerea cuvintelor:
https://www.asianfanfics.com/blog/view/798247