| Klaudiu214 a întrebat:

Hey salut. am o mica problema nu stiu cum sa fac sa instalez windows 7 ultimate pe pc adica am mai facut asta stiu cum se instaleaza un windows doar ca, cand ii dau restart si ii dau sa intre in instalarea windowsului la primul pas cand trebuie sa dau next mi se deconecteaza mausul si tastatura si stick-ul cred mi se stind luminile de la tastatura si maus si nu pot sa dau next am incercat sa bag si in alte usb-euri si tot deaba pc-ul nu este unu vechi toate piesele sunt de generatie noua i5 6600k gtx 960 8GB ram ddr4 si o placa de baza msi b150m night elf si de cand l-am luat mi se pare ca am instalat o data windows 7 nu mai stiu sigur ma poate ajuta careva?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Dai un Load Default Settings si cauta in bios sa fie activat USB mouse support si keyboard support.

| Klaudiu214 explică (pentru Intruder19):

Si unde trebuie sa dau load default settings?

| Intruder19 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Din BIOS.