| AndresSB a întrebat:

Hey salut m-am hotarat,sa imi fac cu un verisor de al meu un Chanel de gaming pe youtube. Imi puteti spune si mie cum sa iasa mai interesante videoclipurile. adica cu ce trebuie sa filmez, cum sa pun un buton subscribe la final. Please help. happy

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

E simplu. Fa-ti rost de fraps, cu licenta. Editeaza filmul cu ceva profesional, un Sony vegas...iar daca nu te descurci la program, incearca movie maker, e foarte usor si scoate niste videoclipuri foarte bune. Iar la final, butonul de,, Subscribe'', poti sa-l adaugi direct din YouTube, cu ajutorul unei AdNotari din setarile videoclipului.

1 răspuns:
| Dienutza_Dia_1994 a răspuns:

E simplu.Trebuie sa intri pe softonic si scrii la bara de cautare hypercam 3 e super asta il am si eu