| adry2001 a întrebat:

Hey, salut TPU! As avea si eu intrebare pentru cei care joaca si se pricep la transformice care suna cam asa: Pe ce room/room-uri se dau capsuni? vreau raspunsuri cat mai rapide! Funda celui mai bun!

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Chestia cu "daca suntem 100 pe room X primim Y capsuni" nu este adevarata, isi bat joc de voi ca sa va duceti in turma acolo. Exista doar cateva mape in care chiar merge, dar doar uneori, la unele eventuri, repstectiv 408 sau 808 sau mrg, nu stiu cate sute 8, am uitat laughing Nu te baza pe salile lor cu capsuni, cand se dau ne anunta pe forum, dar nu prea se intampla decat la unele eventuri, dar mai mult de 30-60 nu primim oricum...