| iCappy a întrebat:

Hey Salut TPU!
Deci, eu vreau sa fac o cerere de helper pe cel mai mare server de minecraft din Romania (Play.Minecraft-Romania.Ro)
Si in modelul de cerere scrie:
De ce vrei acest grad?
Cine imi da cel mai bun motiv cu care as putea convinge sa devin helper are funda+vot si multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| KaSS a răspuns:

Pai tu de ce vrei sa devii helper? Daca nici macar nu stii sa scrii pentru ce mai aplici?

| iCappy explică (pentru KaSS):

,,nici macar nu stii sa scrii''
Ce am scris eu gresit in intrebarea mea ma, inteligentule'?

| KaSS a răspuns (pentru iCappy):

Ma refeream la cererea de helper, nu la intrebare.

| iCappy explică (pentru KaSS):

Pe alte servere am mai facut, si au acceptat, dar aici e altceva, serverul e de 10 ori mai mare, dar ma rog, nu mai am nev, am facut singur si au acceptat big grin
Mersi c te-ai obosit sa raspunzi la intrebarebig grin