| Costi151 a întrebat:

a auzit cineva de problema aceea cu thumbstickuri-le de la ps 4 as vrea sa stiu daca e adevarată? Adica aceea cum ca thumbstickuri-le dupa un anumit timp se rup? Vreau sa stiu, dau funda!

Răspuns Câştigător
| LaMbRiU21 a răspuns:

Am si eu PS4, si mi s-a intamplat sa mi se roada putin ThumbStickuri-le dar dupa ce le-am dat pace! S-au lipit ca prin magie nu stiu cum dar ca un fel de rana la picior sau mana laughing In cateva zile s-a reparat! Nu stiu dar asta s-a intamplat! Chiar este adevarata chestia aia cu Thumbstickuri-le dar le poti schimba daca vrei! big grin Sper ca ti-am fost de ajutor!