| ﻉssy a întrebat:

ajutati-ma maine e ziua mea si tot ma intreaba sora-mea ce-mi doresc. implinesc 13...si nu stiu ce vreau ce-mi ziceti niste jocuri noi cu mai multe adica faine sau ziceti-mi va rog!

3 răspunsuri:
| florincata a răspuns:

Pai jocuri faine sunt Mafia 2 assassin's creed 3 battlefield 3 cal of duty black ops 1, 2 dar depinde trebuie sa ai pc bun sa le joci la rezolutie acceptabila

| St3fan3l a răspuns:

The Elder Scrolls 5 Skyrim, Battlefield 3. Depinde de preferinte.

| ﻉssy explică:

Nu de pe calculator mai ci asa gen piticot...si.s fata laughing