| Bogdan_Alex_1997_k2y5 a întrebat:

Am 2 virusi ( malware ) si nu ii pot sterge de pe Android cu nici o aplicatie. Ce pot face??

2 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Salut!

There's no going back. Trebuie sa intri in "Setari", apoi pe bara cu optiuni de la stanga, dai scroll down pana vezi "Backup si Resetare" / "Copie de rezerva si resetare" (https://farm9.staticflickr.com/8565/16456109791_f345b6495a_o.jpg), acolo o sa fie butonul de "Resetare din Fabrica -- apesi pe el.

Procesul iti va sterge toate aplicatiile de pe sistem (in afara de Cardul SD -- deci fotografiile si muzica nu vor fi sterse). Toata chestia asta ar trebui sa dureze maxim 5 minute, iar apoi o sa ai un Android curat, care ruleaza mult mai bine, si fara virusi.

Bafta!

| Paul_Napau_1984 a răspuns:

Ai putea incerca sa dai root la telefon