| Anonymusu a întrebat:

Am luat o pereche de casti:http: //www.altex.ro/casti-gaming-natec-genesis-h44 si, daca va uitati putin in poze, veti vede ca e roticica de pe care schimbi volumul si sub ea e un buton (on/off) care nu stiu ce face.Va rog sa-mi spuneti ce face acel buton, dar doar daca stiti

Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Castile nu sunt bune deloc, cand vei fi matur vei avea auzul foarte slab.
2. De pe acel buton se activeaza sonetul. Daca e OFF nu se aude sunetul, daca e ON se aude sunetul. Bafta!

1 răspuns: