| MiculRege13 a întrebat:

Am o intrebare doar pentru cei care joaca Minecraft: de fiecare data cand intru pe launcher, imi scriu numele, toate bune si frumoase, dar cand vreau sa intru pe servere nu ma lasa: scrie bad login... ce sa fac?

1 răspuns:
| WarGaming a răspuns:

Pai iti da bad login pentru ca incerci sa intri pe server strain (mie imi da mai ales acolo) incearca un server romanesc cum ar fi mc.arth.ro si apropo eroarea ti-o da pentru ca nu ai mc cont primium (da stiu si mie mi se pare o prostie) funda?