| Twyti a întrebat:

Am o mare problema, nu imi mai merge skype-ul! vreau sa sun pe cineva, imi raspunde, el am aude pe mine dar eu nu il aud pe el...Ce se intampla?! boxele nu au nici o problema, ascult muzica pe youtube in fiecare zi si merg, dar cu skype'ul nu stiu care e problema, l'am reinstalat de 2 ori si tot la fel face... Ajutor! Funda+Vot

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate din cauza ca el are microfonul oprit sau volumul incet? Sau nu se intampla asa? Lui ii merge cu altii?

| Twyti explică:

Nu merge cu mineni.