| FallingRain a întrebat:

Am si eu o mare problema. Eu aveam CD-ul cu aplicatia Sims 2 Pets in calculator si a venit la mine verisoara mea si a dezinstalat-o. Acum vreau sa o instalez din nou, doar ca am pierdut carcasa crying Asa ca va rog mult de tot imi scrieti si mie codul de instalare? V-as fi datoare pe viata si dau si funda.

1 răspuns:
| Asaanii a răspuns:

Poi nu cred ca mai este in pc...adica daca a dezinstalato ea automat se si sterge... dar nu stiu.adica sper sa gasesti CD-ul.bafta:*