| Didyshor29 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Vreau sa fac credite cu meetme si trebuie sa imi fac cont, dar imi cere nr de telefon ca sa imi trimita codul de confirmare, eu am abonament, credeti ca voi face cost suplimentar daca imi trec numarul acolo?:-s...Dau fundita celui care ma ajuta:! :*

1 răspuns:
| Alex_Balan_2001 a răspuns:

Salut,nu,nu vei face cost deoarece nu iti cere sa trimiti tu mesaj, tu vei primi mesajul cu acel cod si nimic mai mult.Nu vei face cost. Sper ca te-am ajutat.