| Tedytzu0 a întrebat:

am si eu o problema cu Minecraftu.L-am mai jucat si mi-a mers..Si dupa ce mi-am reinstalat windowsul l-am facut iar si cand intram in el imi aparea sa scriu numele.Sa dau enter game..Cand dadeam enter game imi aparea un chenar alb in care scria mai multe lucruri...(Bad video card drivers!

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.) si mai scria.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Poate intretimp ai reinstalat windows-ul si ai uitat sa pui driverele pentru placa video.

| Tedytzu0 explică (pentru Zangetsu):

Cand dau UPDATE la drivere imi zice sa sunt puse deja.

| Tedytzu0 explică (pentru Zangetsu):

Pai cand am dat UPDATE la drivere imi zicea ca sunt puse deja.

| AnonymMan a răspuns:

Poate atunci cand jucai minecraft si aveai un program ce iti permiteai sa joci sau poate nu ai luat minecraftu de pe www.minecraft.net