| T3hNoLogY a întrebat:

Am tableta, si nu stiu ce jocuri sa imi bag thinking am mai descarcat eu da sunt plictisitoare.Recomandati-mi si mie niste jocuri.Inafara de Subway surfers, angry birds... le am...

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

Candy Crush Saga, Temple Run 2, Gravity Guy 2, Pou, Stickman Downhill, Fruit Ninja, Neon Motocross, Manuganu etc.

2 răspunsuri:
| TerenteFTW a răspuns:

In google play e un TOP al celor mai downloadate aplicatii, Foloseste-l!
Eu pe smartphone am:Cut the Rope,Candy Crush Saga, Minion rush(despicable me), PokerStars, Re-Volt 2, Pou, Speedx 3D, Temple Run 2

| T3hNoLogY explică:

Va multumesc!