| Gabita1 a întrebat:

Am un cont de minecraft.net dar nu imi da si username si eu daca vreau sa intru pe tekkit imi trebuie username ceea ce nu am ce ar trebui sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| Jock3r99 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? uc7cb7h5t6tcaba
Descarca launcheru asta. e technic. Scris doar numele acolo si gata. Sper ca am ajutat! App. daca vrei un server misto de mc avrnet.ro:25565, e nou, are factiuni, shop, protecti etc.

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Pai pe minecraft.net e cont free laughing si trebuie sa cumperi mc daca vrei cont cu skin si nume personal marog daca vrei tekkit trebuie sa ei krakat iti recomand de la debbor