| AlexUtZzU07 a întrebat:

As dori si eu o unitate de calculator pentru gaming deoarece vreau sa incep sa filmez jocuri. Vreau sa mearga orice joc si sa pot sa il filmez cu macar 30-40 fps pe high.
P.S: Am un buget de ~1700 lei. As dori sa fie whitelist de la PC GARAGE daca se poate.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Si eu vreau o casuta cu livada si piscina la munte cu 3000 EUR. Nu ai zis ce rezolutie are monitorul tau. 1700 RON pentru ce cerinte ai e un buget extrem de pacatos. Uite, cam ceva de genul asta - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/855003/