| Clara123 a întrebat:

As putea sa descarc IMVU pe windows phone 8? In magazin nu era si ma gandesc ca daca nu era se strica telefonul! fundita!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Aplicatia IMVU2Go, nu exista pentru platforma specificata de tine! In prezent, singurele sisteme de operare mobile ce au aplicatii oficiale de IMVU sunt Android si iOS. Nu instala alte programe ce pretind a fi IMVU2Go, fiindca nu vor functiona corespunzator, pe tipul de platforma specificata de tine.