| KorpiklaaniV a întrebat:

Hey TPU!
As vrea si eu sa stiu cateva parole pentru Sims 2... Dar nu de bani, pea acelea le stiu.Va rog care stiti...Cine da parole care merg Funda happy.

Răspuns Câştigător
| justme582 a răspuns:

De fapt parola este boolProp Testingcheatsenabled true dar nu o baga pentru ca apoi nu vei mai putea sa muti sausa pui usi si ferestre

2 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Dami si mie site-ul de unde ai luat sims2:Xpuppy dog eyes

| misterjuve a răspuns:

Boolprop testingcheatsenabled true -> poti sa iti maresti toate cele de la needs ( Energy, Bladder, Comfort etc)

boolprop allow45degreeangleofrotation true -> poti pune orice obiect in potizie oblica

sunt foarte folositoare