| danydamibani50 a întrebat:

as vrea si eu un cont pe metin2 ro servarul GEMENI nu conteaza lv dar sa fie peste 20 cu iteme bune dau funda

1 răspuns:
| Dragos_Florin_Veve_1996 a răspuns:

Nu te-ar interesa cont full modat 100-150 % pe MT2S ( Metin2 steel ) dau la schimb pe alte conturi pe alte jocuri, euro sau lei, transfer bancar. Tin sa precizez ca nu cer foarte mult in comparatie cu valoarea itemelor care fac pe putin 150 euro daca ar fi sa le cumperi de la site-ul official, daca esti interesat lasa raspuns.