| Ado_6474 a întrebat:

as vrea si eu un program de imbartanire poze online gratisbig grin ma puteti ajuta cumva va rog frumos? dati-mi adresa sau dati-mi idd vostru si mi-l trimiteti pe mess.

3 răspunsuri:
| Deyu_4766 a răspuns:

laughing ce inteligent esti ma boyx6boy laughing a zis program pentru imbatranire poze rolling on the floor cati ani ai 7? de nu stii sa citesti?rolling on the floor

| BoyX6Boy a răspuns:

Poi intra pe www.google.ro da-i la imagini si scrii cu ce vrei! FUNDA?

| Ado_6474 explică:

laughinghee hee eu inca astept raspunsuritongue