| Skipper12 a întrebat:

Astazi vreau sa va intreb daca stiti jocuri faine pe steam pana in 10 euro cu excepti happy Puteti pune si alte jocuri in jurul acestgui prest pentru ca ma voi uita de Craciun pentru reduceri xD! Dau funda celui mai atragator joc happy

Răspuns Câştigător
| Atrielle a răspuns:

Hey. Iti sugerez sa te uiti pe humblebundle.com fiindca au jocuri de pe steam la preturi foarte bune. Cateodata au si promotii si unele le prinzi gratis ( eu recent am luat dirt 3 gratis de la ei). Asta cu "jocuri faine" e foarte relativa pentru ca ceea ce imi place mie s-ar putea sa nu fie pe gustul tau. Eventual specifica o categorie, desi cel mai ideal ar fi sa te uiti singur si sa vezi ce preferi. Toate cele bune!