| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU! Care e cel mai bun,tare,fantastic,super,misto joc de mmorpg. Adica sunt foarte multe variante AION,Tera,WoW,LoL, Metin2, Shaya. Vreau un joc cu player-ii multi, o poveste buna si grafica si gameplay. Vreau niste ideii si propuneri mult mai multe. Ms! happy big grin

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

WoW, depaseste ORICE joc MMO. Are peste 20.000 iteme si vreo 2.000-3.000 mobi daca nu ma insel...nu te plictisesti de el happy

| CristinaRoxx a răspuns:

Incearca Elsword http://en.elswordonline.com, mie imi place foarte mult.