| SmoKeD a întrebat:

Hey TPU.Ce jocuri noi shooter mai stiti? Cu grafica frumoasahappy

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Inafrsit o intrebare la care sa ma pricep si eulaughingstiu o gramada de jocuri shooter pe care le-am jucat si mi-au placut:
-Call of duty modern warfire 3
-Syndicate
-Max payne 3(asta mi-a placut cel mai mult)
-Bulletstorm
-Sniper elite v2
-Sniper ghost warrior
-Tom clancys ghost recon future soldier
-Mass effect 3

si iti mau dau ink cateva jocuri de actiune care miau mai placut:
-Prototype 1 si 2
-Darksiders 1 si 2
-Alan wake
-Sleeping dogs

sper sati placa...bft!

1 răspuns:
| danyeduard a răspuns:

Mac Payne 3, Counter-Strike Global Offensive, Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier, Sleeping Dogs, Spec Ops: The Line, Gotham City Imposters. Funda?