| 00cris00 a întrebat:

Ce jocuri pentru xbox 360 stiti? Frumoase, dar fara shootere si actiune. Jocuri Kinect sau sport ceva. Pana in 50-60 lei.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Virtua Tennis 4, eu il am pe PC si zic ca are grafica buna, dar poate altii au alte gusturi. Pe Xbox se poate juca si cu Kinect si fara. Costa 90 Ron de pe Buygames, http://www.buygames.ro/virtua-tennis-4.html dar cred ca mai sunt si alte siteuri de unde poti cumpara mai ieftin..asta mi-a venit acum in minte.