| ღDangoღDaikazokuღ a întrebat:

Ce va jucati voi? Adica ce jocuri tari stiti gen management sau descarcabil? Dar va rog frumos, fara Dinner Dash, Delicious, etc etc. Stiti? Pe care sa nu le stie toti! Sa fie ceva tare, de management!winking Alea imi pac mie. :* mersi, dau funda celor mai bunehee hee

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu prefer să intru pe www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| FuckOff a răspuns:

Archlord sau Aion jocuri online RPG, pentru relaxare un Yu-Gi-Oh, daca vrei aventura Devil May Cry sau Prince of Persia, un NFS Most Wanted.si nelipsitul CS( in afara de archlord si devil may cry celelalte jocuri nu necesita foarte multa memorie) sper ca ti-am fost d folos =)

Ladypopular?

| ღDangoღDaikazokuღ explică:

Bai?!? voi stiti ce inseamna management?! X-(

| Brittanie a răspuns:

Farmerama...e super sau pe site-ul ejocuri.ro

| jbthemc a răspuns:

Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......aurea.html .
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi !
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant !
Te astept !
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium !