| Ingerulrebel a întrebat:

Cine are facebook si joaca Dungeon Rampage poate sa imi zica numele lui de pe fb sa ma ajute si pe mine si sa il bag la prieteni? Doar pentru cei care joaca Dungeon Rampage si au fb va rog frumos dau funda (daca acceptati cererea daca nu il joaca poate sa intre pe el ca il ajut nu trebuie neaparat sa il joaca doar sa ma ajute si sa aiba fb va roooooooooooooooooooooooooooooooooooog

3 răspunsuri:
| Ingerulrebei a răspuns:

Eu sunt Ingerulrebel dar mi-am schimbat facebookul sad

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Eu sunt DanutzDany

| Dary234 a răspuns:

Pe mine ma cheama Dary Daria si joc Dungeon Rampage big grin