| RapperuL_7603 a întrebat:

Hey TPU.Cine numai joaca Metin2RO si dati cont? plzz lasa-ti ID-urile, funda+vot [de lv 20 in sus (sa nu cer prea mult straight face )] va rogggg

1 răspuns:
| ZuZu_5648 a răspuns:

Am eu un cont pe metin2 ro lv 64 warrior pe corp cu aura M9 si incizie la G2. Itemele sunt : DGA +8 max pv 1500 colier lv 54 +7, scut lv 41 +8 imun la necunostinta, undita +7, battle +8 bratara e lv 1 cu max pv 2000 coif lv 21 max pv 1000 si cam atat! am cal militar pe el! id de mess : pustiu_99_boss! iti dau tie contul ca eu ma las de metin2ro si ma apuc de privat! funda?