| 3my098 a întrebat:

Hey TPU!; D. Cine joaca Ninja Saga pe Facebook?big grin
Sunt interesat sa gasesc prieteni pentru ninja saga romani casa facem schimb de informatii. una alta etc; D (Care joaca lasati-mi va rog si numele vostru casa pot sa va adaug la prieteni pe facebook)

Cel mai sociabil raspuns funda big hug Ceilalti voturi big grin

36 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! Şi eu am nevoie de prieteni, uite pagina mea de facebook http://www.facebook.com/sara.gornic?ref=tn_tnmn. Aştept add :)

| SAID a răspuns:

Salut, ma cheama said :d, pe facebook ma cheama said cosmin am lv 32 daca vrei bagama la prieteni, mersi :d

| ciprian222 a răspuns:

Eu am lvl 40 Capata Ciprian

add plz

| kukuucu a răspuns:

Eu as vrea big grin si eu cautam prietenii dar nu am gasit x(...Bine ca am gasit pe cineva!

| andrei78 a răspuns:

Joc eu is jounin lv 40 si pe facebook ma cheama David Andrei si pe ninja saga Andreistyle

| Valyxu a răspuns:

Am level 35 ma numesc Valentin Savoiu pe fb chiar am nevoie de cineva sa fac hunting housurile. ADD

| PiratulJeck a răspuns:

Salut joc si eu am lv 23 va rog adaugati-ma nume Papagiorgio KW si la caracter si la fb big grin :X

| Blablablaaaablaaaaa a răspuns:

Numele meu pe fb este: DeLiaN Fabian.In joc ma numesc Delyan98. Funda?

| アンドリア a răspuns:

Ardelean Andrea.

| AsunaYukki a răspuns:

Eu joc ninja saga am lv 31 si caut si eu playeri pentru haunting

| AsunaYukki a răspuns:

Eu joc ninja saga am lv 31 si caut si eu playeri pentru haunting ma numesc Anca Marinescu

| Soare_Alexandru_1996 a răspuns:

Eu ma joc am lv 56 si ma cheama Alexandru Soare am aceeasi poza de profil si pe facebook!

| sannyuu a răspuns:

Https://www.facebook.com/sannyuu eu joc și ninja saga si my ninja

| Joker200 a răspuns:

Pe mina ma cheama FloRin Mihai pe facebook....nivel 36.adauga-ma plzz big grin

| zelow1234 a răspuns:

:DAm lv 40 Blok 5/5 Exam Uite fb meu: http://www.facebook.com/alex.marius.1466

| haNNibal96 a răspuns:

Salut happy
si eu m-am apucat de ceva vreme sa joc, e interesant jocu
da acum ma confrunt cu problema prietenilor ca am nevoie sa bat bossi si sa facem schimb de informatii, am lvl 38 earth-fire happy
numele meu de fb e floryn yonutz, am un avut cu 2 baieti la o masa happy bafta

| SikomoPein a răspuns:

Eu am nivelul 63 si am doi trei romani ca prieteni, dar nu multi
plzz adaugatima

| BIONIC1414 a răspuns:

TPU eu joc ninja saga sunt lv 89 cu abgreid
cautama DanutTudorache

| Voica_Dv_Dragos_1979 a răspuns:

Salut,sunt interesat si am vazut ca sunteti multi care joaca ninja saga! Daca vreti sa ma adaugati am lv 55 si ma numesc Hairo. Facebook : https://www.facebook.com/dragos.voica.142 Asept sa facem schimb de informatii!;) :D

| Voica_Dv_Dragos_1979 a răspuns:

Salut,sunt interesat si am vazut ca sunteti multi care joaca ninja saga! Daca vreti sa ma adaugati am lv 55 si ma numesc Hario. Facebook : https://www.facebook.com/dragos.voica.142 Asept sa facem schimb de informatii!;) :D

| B0dy98 a răspuns:

Numele meu este Ball Run AB (sau Stick Run AB cum scrie pe ninja saga)am lv 45 am 3 animale chiko suki si mai am si erico pvp win 7 lose 9 am la talent 3 magii decamdata (am dark eye)

| AlexBegu a răspuns:

Numele meu la fb e Alex Begu si am o poza cu un cap verde ceva de genu am lvl 40.

| Mihaiel a răspuns:

Eu ma joc la ninja saga si am level 57, numele de pe facebook este Birta MIhaiel... as vrea vrea sa am prieteni romani big grin...

| oOSaritaOo a răspuns (pentru Mihaiel):

Te adaug eu dacă îţi laşi adresa de facebook pentru că sunt o mulţime cu numele tău. :) Uite adresa mea de facebook http://www.facebook.com/sara.gornic