| 3my098 a întrebat:

Hey TPU!; D. Cine joaca Ninja Saga pe Facebook?big grin
Sunt interesat sa gasesc prieteni pentru ninja saga romani casa facem schimb de informatii. una alta etc; D (Care joaca lasati-mi va rog si numele vostru casa pot sa va adaug la prieteni pe facebook)

Cel mai sociabil raspuns funda big hug Ceilalti voturi big grin

36 răspunsuri:
| Ufologul a răspuns:

Baga la prieteni Loading Incarca pe facebookwinking

| Vir_Virusul_1993 a răspuns:

Buna,desi vad a fost postat in 2011 intrebarea, eu voi incerca sa te ajut. Am cont premium, 2 caractere de lvl 80.
http://www.facebook.com/virusul.vir

dati add si vorbim:)

| AlExBoSsT a răspuns:

Joc eu poftim adresa mea de facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100002180217661 am lv 48 am magii de fulgere si apa am echipate mai multe atacuti cu stun

| Muc_Caca_1988 a răspuns:

Am lvl 43 caca muc (scuze de nume.am facut mai multe conturi sa dau la toate la o ruleta de sezon cu 100 tokens si tocmai la cuntu' asta am primit emblema)tongue

| Михай_Гг_1995 a răspuns:

Eu joc