| mario1988 a întrebat:

Dati-mi plsss si mie nist hackuri metin2 ro sa treaca de hackshield plsssssss si fara raspunusuri:nu ai voie cu hack

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| UserAnonim98 a răspuns:

Am jucat destul de mult timp cu hack-uri asa ca iti pot da multe: M2Fish 4.4, V4Launcher(Bot), M2k-Mod, Minerit V3.2, M2Bob, M2Mod.PL, etc... Un sfat: Fa-ti un cont pe alt ID de mess decat cel pe care ai contul de Lv mare, si dupa transferi itemele de pe contul cu hack pe contul de Lv mare. Asa, daca iti Baneaza contul, cel de Lv mare u are nimica big grin Funda?