| Calin2012 a întrebat:

de ce nu merge sa fac server de minecraft m`am uitat la tutoriale si am facut exact dar nu merge am ip static si faci svr tot intru in minecraft cand bag ip-ul nu merge dar daca scriu localhost merge si pot intra pe server dar daca un peirten vrea sa intre nu poate dc am internet romtelecom o fi de la asta? ajutati-ma

1 răspuns:
| Index a răspuns:

Poti intra cu localhost pentru ca asta inseamna ca tu ai hostul, eu iti sugerez sa folosesti Hamachi.Mult noroc!