| RRobert7770 a întrebat:

De ce pe PC cand joc jocuri gen Max Payne 1, 2 sau GTA Vice City in loc de joc,imi apare o imagine galbena, rosie, pixelat (ati inteles ideea). Ce pot sa fac ca sa ma joc aceste jocuri normal?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai e posibil sa nu iti fie instalata placa video sau sa fie defecta. Descarca slim drivers si vezi iti gaseste placa video, daca da instaleaz-o. Ar trebui sa mearga sau schimba windows-ul...

| RRobert7770 explică (pentru FlorinCiokan):

Nu cred ca e ceva la placa video deoarece jocuri ca fifa 07 si nfsmw merg perfect