| OmuPajanjen a întrebat:

De ceva timp m-am gandit sa fac gameplay-uri la Minecraft Pocket Edition pe Youtube...numai ca, problema este ca nu gasesc un program de filmare...de exemlu SCR nu e bun pe tableta mea.cand il pronesc, tableta se misca incet.Precizez ca tableta are android 4.2.2,dual core.Ce program imi recomandati(sa fie gratis,si fara raspunsuri gen:cele gratis nu sunt bune, etc).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti unul care nu e gratis descarca-l de pe blackmart.
Pentru filmare iti trebuie si root.
De program nu stiu ce sa spun