| ParadoX11 a întrebat:

Dupa 3 ani de jucat Nostale am inceput sa ma plictisesc de acest joc.Stie cineva un joc tot cu grafica anime, cu partener si pet-uri care sa semene cu Nostale?

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Daca vrei un joc care sa fie asemanator cu Nostale, inseamna ca inca nu te-ai plictisit complet de el...si oricum nu cred ca mai exista un joc asemanator. Mai bine incearca alte jocuri...cu grafica diferita si cu altfel de personaje. Uite aici un site cu jocuri MMO.Iti dau linkul la cadegoria 2D MMO deoarece sunt asemanatoare cu Nostale, dar poate gasesti si alte jocuri care iti vor place: http://www.mmobomb.com/games/2d

| Robert96xx a răspuns:

Daca o sa semene cu Nostale o sa te plictisesti intr-un timp relativ scurt, incearca alte jocuri care ti-ar putea starni interes cum ar fi WOT, Metin, Cabal, Dota, Lol big grin