| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Imi puteti da exemplu de un server de metin2 pvm classic ( adica sa aiba armele ca pe cel official, fara sabie sfanta si din astea..adica evolutia maxima sa fie posa si sirius), cu rate de 500% +, fara 6/7 si moduri. Multumesc

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Salut, îţi recomand să incerci metin2bx uite şi link-ul :
http://www.metin2bx.com/

Şi pe de altă parte încearcă metin2.ro şi World of metin2, Energy Metin2 chiar dacă n-au rate 500%.

| FastAndLudicrous7 explică (pentru raMLesS):

Funda iti dau oricum pentru metin2 bx, dar celelalte au rate sub 500%?

| raMLesS a răspuns (pentru FastAndLudicrous7):

Nu sunt sigur dacă au rate 500% dar au 200%, 300%, 400%. încearcă să le joci, nu-i mare diferenţă de rate.