| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste laptopuri de gaming de vreo 2.500 lei?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu exista asa cea. Mai urca cu 1000 de lei, iar de acel pret un laptop se poate numi de gaming. Astea pana in 2500 lei au ele performante bune, merg multe jocuri pe ele, dar dupa 30 minute de gaming mai ca poti sa-ti fierbi oala cu sarmale pe acel laptop la foc mic daca intelegi ce-ti zic.

Ti-l recomand pe asta : http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/ este foarte foarte ok ca si performante.

Bft!

1 răspuns:
| Hector99 a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa iti cumperi laptop pentru gaming sau daca da exista special dar costa extrem de mult eu mai bine zic sa iti face PC din piese eu asa am facut crede-ma... big grin Acum tu decizi