| Ingerulrebei a întrebat:

Intrati la profilul meu si apoi uitati-va la : Am ajutat pe :. (acolo sa va uitati la profilul meu ) Si vezi vedea un utiizator TPU cu numele : sfeeferfe4. Si are o poza cu un joc drept poza de profil intrebarea mea este : Cum se cheama jocul din poza de profil? (a utilizatorului ).

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Eu cred ca este METIN, întreabă-l personal. Altceva nu văd ce poate fi. Oricum, este sigur un RPG.

4 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Metin2.

| Ingerulrebei explică (pentru Violente):

Nu cred ca se cheama asa.

| Ingerulrebei explică (pentru Violente):

Cand arata poza lui mai da odata pe poza.

| Ingerulrebei explică (pentru Violente):

Ti-am dat funda.

| Violente a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Eu cred ca este METIN, întreabă-l personal. Altceva nu văd ce poate fi. Oricum, este sigur un RPG.