| Necunoscut123456789 a întrebat:

Niste jocuri cu manager football online
, in afara de top eleven si manager de football.altele? Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| G300 a răspuns:

Salut, prietene daca vrei un mangare football online ti-as recomanda tropy manager, e un manager gen in viata reala, meciurile sunt programate ca si in realitate sau cel putin ca si in aceasta. Incepi de la o liga mai mica ( 4-5 daca imi aduc bine aminte ) si primele 2 locuri au meci de baraj ca sa intre in liga urmatoare. Primi din liga 1 merg in Champions League unde joaca cu altii din alte ligi pentru cupa. Sper ca te-am ajutat happy