| Teodoruka2001 a întrebat:

O întrebare : Cum se fac pozele, gen https://www.facebook.com/......280748462/ Caut de foarte mult timp programe cu care se fac poze dinalea,mai ales scrisul. Vreau link exact de la program(e) NU vreau muuuuuuuulte programe de editat,vreau doar să ştiu cum se face o poză dinaia. Vă rog mult, ajutaţi-mă.

FUNDOI ♥.

1 răspuns:
| omuletulofficial a răspuns:

Pai sunt programe pe google de exemplu scrii asa "add text to photo" "magix text adder" si scrii in ea, e simplu. bafta!