| Satana_Costin_1997 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri online sau offline frumoase cerinte
Procesor AMD ATHLON 64 X2 3 ghz 6000+
Rami 2.5 GB
Placa video 256 64 bit Nvidia 7100
Sistem de Operare windows 7 ultimate 32 bit
Va rog dati-mi fast DAU FUNDA care da mai multe

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Decat sa-ti scriu aici un ditai pomelnicu cu 'n' jocuri pe care le poti juca pe acea confguratie, iti recomand sa intrii pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ ( ai toate jocurile din lume acolo )
Ca sa fii sigur ca pc-ul tau ruleaza un joc, intra pe site-ul : http://www.systemrequirementslab.com/cyri si vei putea vedea acolo daca merge, sau nu.

Bft! :)

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns (pentru Jipa95):

Site-urile de genul asta nu sunt tot timpul exacte. Mie mi-a spus ca nu imi merge Assasin's Creed Black Flag nici la minimun dar eu il am instalat deja si il si termin fara nici o problema.

| Jipa95 a răspuns (pentru Alexutzu_Alex_1980):

laughing si in ce fps? Asta conteaza.

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu stiu exact FPS. Oricum jocul nu imi merge DELOC sacadat. Imi merge chiar foarte bine. Lafel si cu GTA IV, Battlefield 4 etc.

6 răspunsuri:
| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Battlefield 4
Fifa 11 (poti sa joci pe GameRanger)
Fifa 14
Need For Speed Most Wanted 2012 (este foarte tare)
Assasin's Creed Black Flag
Counter Strike Source
Call Of Duty Black Ops
Driver San Francisco
Tom Clancys Splinter Cell
Tom Clancys Future Soldier
World Of Tanks
APB Reloaded (este un joc tare dar cred ca o sa iti mearga cam sacadat)
GTA IV
The Evil Within
The Forrest
Test Drive Unlimited 2
American Nighmare
Amazing Spider-Man 2
Crysis 3
Crysis Warhead
Payday 2
Toate jocurile astea le-am jucat si eu si au grafica foarte buna

| VladyXR a răspuns (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Ma omule tu ai aruncat o privire a sistemului lui? Ce battlefield 4? sa mor ce jocuri i dai ma!

| Satana_Costin_1997 explică (pentru VladyXR):

Adevarat. Cred ca jocurile astea viseaza el sa se joace ca asa puteam si eu sa spun ca imi merge nfs the crew...