| AlcolicSmile123 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jucari care le ati incercat si v-a placut. (Inafara de NFS, GTA, Minecraft sau counter Strike.)

4 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Fifa 13, The Darkness II, Prototype 2, Saints Row: The Third, Dead Space 3

| AlcolicSmile123 explică (pentru cypryan11):

Saints Row ar fi interesant dar nu se potriveste ATI Radeon 2000 series.

| Copilasu19 a răspuns:

Metin2 ro! Am si un hack ca sa ai parte de distractie maxima: http://mega-hack-ro.yolasite.com/

| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Salut!
Deci mie mi-au placut jocurile acestea :
The Punisher, Driver San Francisco 2011, Prototype 1 si 2. Metin2 (joc online), Seria COD, Serious Sam 2 si 3, Duke Nukem Forever are o grafica bestiala jocu si nu-ti cere cerinte mari, Half Life toata seria, Total Overdose, Transformers, cam atat.
Sper ca ti-am fost de folos.
Succes.